Gdzie gramy

Poligon leśny w Bielsku Białej

(Hałcnów ul. Taternicza)

Jako jedyni w Bielsku-Białej posiadamy własny poligon paintballowy. Poligon znajduje się w lesie prywatnym co sprawia, że rozgrywki są w 100% legalne i bezpieczne.

Do dyspozycji gości mamy duży poligon. Profesjonalną strefę bezpieczną gdzie znajdują się stoły, ławki, grill i punkt obsługi – wszystko pod zadaszeniem. Całość odgrodzona od terenu gry atestowaną siatką paintballową co sprawi, że osoby towarzyszące lub gracze, którzy jako pierwsi zakończyli grę mogą bezpiecznie obserwować poczynania pozostałych.

Poligon to prawie 3ha powierzchni przygotowanej do gry. Znajdziemy tam mnóstwo budynków, domków, okopów. Dodatkowym atutem jest zróżnicowany teren. Wąwóz, rzeczka, polana – każdy znajdzie coś dla siebie.

Ułożenie punktów startowych obu drużyn sprawia, że poligon idealnie sprawdza się przy małych jak i dużych grupach.

 

Hala paintballowa  Żorach

(Rój ul. Gwacków)

Nasza hala to prywatny i w pełni przygotowany dla grup paintballowych obiekt.

Nie musisz się bać, że będziesz biegał po gruzowisku.

Obiekt w pełni oświetlony i wyposażony w nagłośnienie co pozwala na wprowadzenie jeszcze większych emocji i adrenaliny za pomocą odpowiedniej muzyki lub efektów specjalnych.

Do dyspozycji gości duży parking przy obiekcie. Na hali znajduje się wydzielone pomieszczenie strefy bezpiecznej gdzie znajdują się stoły, ławki i punkt obsługi. Istnieje możliwość ogrzania strefy bezpiecznej przy niskich temperaturach.

Hala to podłużny obiekt z głównym korytarzem po środku i mniejszymi pomieszczeniami po bokach, którymi również da się przechodzić do przodu. Na środku obiektu znajduje się duża sala kinowa – to tam zazwyczaj dzieje się najwięcej! Do dyspozycji mam dwa piętra, co daje nam około 2ha powierzchni grającej. Trzy kladki schodowe – na początku, środku oraz na końcu, sprawiają, że gra jest ciekawa i kombinacyjna. Możliwość przemieszczania się między piętrami podczas gry sprawia, że poczujesz adrenalinę!

Przeciwnik przed Tobą? Może w pokoju obok? A może właśnie skrada się za Twoimi plecami?! Przyjdź i poczuj ten dreszcz emocji!

Punkty startowe oddalone od siebie o około 130m. Istnieje możliwość grania na jednym piętrze przy mniejszych grupach lub na obu pietrach.

Ty decydujesz jak gramy.